MAGAZIN

Hazer Şef ve Sıla sarma dolaş! Hazer Şef’ten o görüntülere ilk açıklama geldi!

Ünlü şef Hazer Amani, şarkıcı Sıla ile sarmaş dolaş çekilen görüntülerine ilk kez açıklama yaptı! Herkesin merakla beklediği o açıklama…

MasterChef’te jüri üyeliği yapan Hazer Amani, evli olmasına rağmen Sıla Gençoğlu ile sarmaş dolaş görüntülenmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programının yapımcısına attığı mesajda iddiaları yalanladı. Amani, hakkında haberler için şöyle konuştu: “Fotoğrafı yeni gördüm. Aşk iddialarının alakası yok.

Bir proje hakkında destek almak için bir araya geldik. Yakında proje haberleri çıkacak ve öğreneceksiniz. Sıla beni Bomonti’ye bıraktı. Onun evine gitmedik.

Programının yapımcısının ‘Eşininizin buluşmadan haberi var mı?’ sorusuna ise “Bu iddialar saçmalık eşimle bir problemim yok. Eşimle Sıla da arkadaş değil. Buluşmamız sadece işle alakalı yapımcımız proje hakkında konuşmamıza izin vermiyor.” dedi.

‘Muhabir arkadaşlar sizi 23.15’te görüntülemiş durumunuz alkolle mi alakalı yoksa yediğiniz yemekten mi zehirlendiniz?’ sorusuna ise “Her ikisi de komik” yorumunu yaptı.

Görüntüleri çeken gece muhabiri ise Sıla Gençoğlu’nun Nişantaşı’ndaki evinin önünde 1 saat beklediklerini ve beklemelerinden rahatsız oldukları için polis çağırdıklarını söyledi.

Yukarı