MAGAZIN

Kerimcan Durmaz’dan ilk savunma – Hande Erçel

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz, dün akşam Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın 2’inci senelerini kutladıkları partiye katıldı. Hande Erçel’e hakkında ‘Bazlama surat’ dediği için eleştirilen Durmaz, kendisini savundu.

Hande Erçel’in annesi hastanede kanser tedavisi gördüğü dönemde oyuncu için ‘Bazlama surat’ diyen Kerimcan Durmaz, Erçel’in annesinin kaybetmesiyle eleştiri yağmuruna tutuldu. Dün akşam muhabirlerin konuyu hatırlamasının üzerine kendisini şu sözlerle savundu: “Önceden birinin vesilesi ile böyle bir şey söylemiş olabilirim ama o durumla bu durum başka. Ben sadece baş sağlığı dilemek istedim. Ben Hande’nin annesinin hastalığından habersizdim.
Bunu kasten ve bilerek yapıyor olsaydım haklılardı. O konu çok eski bir konu, şuan yaşananlar ise çok yeni. Ben insanlık görevimi yapıp baş sağlığı diledim. Kim olsa dilerdim. O sözler ve tepkiler bana çok saçma geldi.”

Güzel oyuncu Hande Erçel’in bir süredir kanser tedavisi gören annesi, geçtiğimiz hafta hayatını kaybetti. Erçel, kelebek sevgisiyle bilinen annesini yakasına kelebekbroşu takarak son yolculuğuna uğurladı.

KAYNAK: HABERLER.COM

Yukarı