MAGAZIN

Ömür Gedik: Acun Ilıcalı tehlike altında

MasterChef yarışmasıyla adını duyuran Murat Özdemir, dün akşam sosyal medya hesabından papağana işkence ettiği görüntüleri yayınladı. Kısa sürede olay olan görüntülerin ardından gözaltına alındı.

Olayı yakından takip eden Hürriyet Gazetesi yazarı ve şarkıcı Ömür Gedik, Murat Özdemir’in sürekli Acun diye bağırdığını ve ünlü ismin tehlike altında olduğunu söyledi.

Olayı yakından takip eden Hürriyet Gazetesi yazarı ve şarkıcı Ömür Gedik, bütün geceyi karakolda geçirdi.

Ömür Gedik, bugün de Kanal D’deki ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu.

Karakolda yaşanan olayları anlatan Gedik, “Sürekli yukarı bakarak ‘Acun, Acun’ diye bağırıyor. Acun’un tehlike altında olduğunu düşünüyorum.” dedi.”Başka bir karakola gidip şikayetçi olduk sonra Murat’ın ve papağanın olduğu karakola gittik. Papağan bir odadaydı Murat’tan onun iki yan odasındaydı. Hayvan karanlık bir odadaydı yanına bir insan girdiğinde korkunç şekilde bağırmaya başlıyordu. O kadar korkmuş ki travma geçiriyordu. Hayvan kötü niyetli olmadığını anlayınca sakinleşiyor yanına oturdum konuştum.

Murat sağlık muayenesine gidip geri geldiğinde ‘Acun Acun’ diye bağırmaya başladı. Polislere korkunç bir direnç gösterdi. Kuşla aynı karakolda ve bağırmaya devam ediyor. Hayvan sevenlerin bir kısmını Murat’ın evinin önünde bekliyor. Murat’ın polislere sorgu sırasında söylediği ‘Getirin o kuşu pişirip yiyeceğim. Spor yapıyorum proteine ihtiyacım var.'”

posta

Yukarı