MAGAZIN

Özlem Yıldız, silahlı kavganın ortasında olduğu korku dolu o geceyi anlattı!

Önceki akşam Yeşilköy’de ünlü bir mekanda yemek yerken, bir anda patlayan silahların ortasında kalan Özlem Yıldız yaşadığı korku dolu anları Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ya anlattı! İşte o geceye dair herkesi şok eden detaylar!

 

Yıldız, Olay sonrası Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına telefonla bağlandı. Özlem Yıldız, yaşadığı korku dolu anları şu sözlerle anlattı: “Yılbaşının ertesi günüydü Yeşilköy’de bir et restorandı. Ailelerin gittiği içkisiz bir mekan. Yemek için arkadaşlarımızla gittik. Bir tek bizim masamız olayın gerçekleştiği yerdeydi. Saat 8 gibiydi. O arada mekanın sahibi de bizimle ilgileniyordu.
Ben hayatımda silah sesini iki kere yaşadım. Birisi içeri girip yanımıza kadar girdi. Kafamı çevirdiğimde silahla göz göze geldik. Oradan nasıl çıkıp yandaki restoranda nasıl girdik bilemiyorum. İki gündür kendime gelemiyorum. İyi ki oğlum yanımda yoktu.
Silahtan seken 6 kovan yerde bulundu. Kavganın neden çıktığını bilmiyorum ama mekan sahibini hedef alarak sıktı ve kişinin yaralı olduğunu ve hayati tehlikesi olmadığını biliyorum.
Oradaki görüntüyü çeken bir anne yanındaki iki çocuğunu bırakıp bunları çekiyor. Beni oğlum yanımda olsaydı ben bunu nasıl atlatırım diye düşünürken bu kadının yaptığını düşünüyorum. Bunu annenin çekmesi beni korkuttu ve üzdü.”

HABERLER.COM

Yukarı